تصویب ۴ شهرک‌ مسکونی در مازندران
تصویب ۴ شهرک‌ مسکونی در مازندران
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به قول مساعد وزیر راه در ارتباط با تصویب ۴ سایت به عنوان شهرک مسکونی توسط شورای عالی شهرسازی با ۲۲۲ هکتار، گفت: از دستاوردهای سفر وزیر راه به مازندران قول مساعد وزیر در ارتباط با تصویب این شهرک‌ها است.

به گزارش جویباران ؛ محسن غفاری معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران درباره آخرین وضعیت مسکن ملی در مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: از مجموع ثبت‌نام شدگان مسکن ملی در مازندران ثبت‌نام ۲۹هزار مازندرانی متقاضی مسکن تایید شده است.

 

وی با بیان اینکه در این زمینه شرایط نهایی ۱۳۰ هکتار زمین در استان تامین شده است، گفت: ۹هزار و ۸۰۰ واحد پروژه در سامانه تعریف شده که در مراحل مختلف قرار دارند.

 

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران اضافه کرد: برخی از پروژه‌ها شروع شدند و برخی نیز قرار است شروع شوند.

 

وی با اشاره به قول مساعد وزیر راه در ارتباط با تصویب چهار سایت به عنوان شهرک مسکونی توسط شورای عالی شهرسازی با ۲۲۲ هکتار، گفت: از دستاوردهای سفر وزیر راه به مازندران قول مساعد وزیر در ارتباط با تصویب این شهرک‌ها است.

 

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی مازندران یادآور شد: از این چهار شهرک مسکونی دو شهرک در شهرستان جویبار، یک شهرک در شهرستان بابلسر و یک شهرک در شهرستان گلوگاه واقع است.