دلیل حضور دائمی عضو شورای شهر در شهرداری چه می باشد؟!! آیا وظیفه شورای شهر غیر از این است که که بر عملکرد شهردار نظارت کنند؟!!

به گزارش جویباران؛ بر اساس شنیده‌ها، عصر روز گذشته یکی از اعضای شورای شهر که حامی شهردار جویبار نیز است، در حمایت از یک ساخت و سازگر برای کاهش غیرقانونی عوارض ساختمانی وی،که با مخالفت مسئول واحد درآمدی شهرداری مواجه و به درگیری و تنش شدیدی انجامید، عضو متنفع شورای شهر که به کرّات شاهد منفعت طلبی و کارشکنی‌های وی بودیم،پرونده مربوطه را پس از مخالفت مسئول واحد درآمدی به سمت وی پرتاب کرد و بین آنها درگیری بوجود آمد.

گفتنی است این درگیری روز گذشته در اتاق شهردار و با حضور ایشان و حراست شهرداری اتفاق افتاده بود که در این درگیری عضو شورای شهر علاوه بر درخواست غیر قانونی و پرتاب کردن پرونده مربوطه،اقدام به سر و صدا و داد زدن نمود و معتقد بود که باید حرف وی به کرسی بنشیند که با مقاومت واحد درآمدی شهرداری مواجه شد.

همچنین این عضو شورا با حضور دائمی خود در دفتر شهردار و با دخالت های نابجای خود در جابه‌جایی مسئولین واحدها و تصمیم گیری‌ها،سبب گلایه و اعتراض کارکنان شهرداری و شهروندان نیز شده است.

حال سوال اساسی این است که در پشت پرده این فعالیت‌های عضو متنفع شورای شهرو حمایت‌های ناتمام ایشان از شهردار و همچنین ساخت و سازگران چه می گذرد که اینگونه با مسئولین واحدها درگیر میشود؟!

دلیل حضور دائمی عضو شورای شهر در شهرداری چه می باشد؟!!
آیا غیر از این است که وظیفه‌ی اعضای شورای شهر نظارت بر عملکرد شهردار است؟!!

  • نویسنده : محمدرضا فولادی
  • منبع خبر : پایگاه خبری تحلیلی جویباران